Druk cyfrowy

Najszybsza i najprostsza forma druku  arkuszowego. Nakłady realizujemy od jednej sztuki. Jakość fotograficzna. Doskonałe rozwiązanie dla zamówień niskonakładowych.

Druk offsetowy

Tradycyjny druk na maszynie arkuszowej, oparty o proces przygotowania form drukowych. Najbardziej ekonomiczna technologia druku dla zleceń wysokonakładowych.

Hot stamping

Tłoczenie folią na gorąco to jedena z form poligraficznych uszlachetniania druków. Hot stamping jest doskonałym akcentem kompozycji graficznej jak również może stanowić samodzielny druk.

Sitodruk

Tradycyjna technologia druku z użyciem form - siatek sitodrukowych. Stosowana na wszelkich materiałach oraz przedmioach o powierzchniach płaskich i okrągłych. Doskonała do zleceń wysokonakładowych.

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy to doskonałe rozwiązanie dla jednostkowych druków arkuszowych na specjalnych mediach jak i wielonakładowych drukach o dużych gabarytach.

Druk sublimacyjny

Doskonała technologia druku na przedmiotach, dzianinach. Świetnie sprawdza się w zleceniach jednostkowych jak i wielonakładowych. zastosowania:
- kubki
- dyplomy matalowe na podkładach
- certyfikaty
- koszulki poliestrowe
- torby

- tabliczki znamionowe, informacyjne

44-217 Rybnik

ul. Jana Kotucza 8

+48 509 897 897;   32 42 22 392

allprint@allprint.pl