Druk arkuszowy - płaski

Najpopularniejszy produkt drukarski, obejmujący wszelkiego rodzaju druki akcydensowe, począwszy od znanych wszystkim ulotek reklamowych, po przez plakaty, zaproszenia, foldery, kalendarze, naklejki, wizytówki ect.
Różnica jedynie polega na technologii, w której dany akcydens będzie wykonany. W większości przypadków to pozostanie w naszej gestii, aczkolwiek dla znających zagadnienie jesteśmy otwarci na sugestie.

Druk cyfrowy

Najszybsza i najprostsza forma druku  arkuszowego. Nakłady realizujemy od jednej sztuki. Jakość fotograficzna. Doskonałe rozwiązanie dla zamówień niskonakładowych.

Druk offsetowy

Tradycyjny druk na maszynie arkuszowej, oparty o proces przygotowania form drukowych. Najbardziej ekonomiczna technologia druku dla zleceń wysokonakładowych.

Hot Stamping

Tłoczenie folią na gorąco to jedena z form poligraficznych uszlachetniania druków. Hot stamping jest doskonałym akcentem kompozycji graficznej jak również może stanowić samodzielny druk.

sito 2

Sitodruk

Tradycyjna technologia druku z użyciem form - siatek sitodrukowych. Stosowana na wszelkich materiałach oraz przedmiotach o powierzchniach płaskich i okrągłych. Doskonała do zleceń wysokonakładowych.